کشتی دانلود فیلم کشتی موسسه پيلا - حسن یزدانی
تاریخ : دوشنبه، 8 آذر ماه، 1395
موضوع : برترین کشتی گیران ایران

حسن یزدانی

گلچین بهترین کشتی های حسن یزدانی

 

[ همراه با کشتی های او در المپیک 2016 ریو ]

 

| اختصاصی از پیلا | 

حسن یزدانی

  

همراه با زیباترین لحظات تکنیک های حسن یزدانی

 

تمرینات اختصاصی وپشت صحنه زندگی حسن یزدانی

 

گلچین زیباترین مبارزات و زیرگیری های تهاجمی  حسن یزدانی

 

این مجموعه استثنایی شامل 8 حلقه فیلم می باشد.

 

 

تحویل دوروزه درب منزل

09119199093 - 09196383136

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

حسن یزدانی (زادهٔ ۷ دی ۱۳۷۳ در جویبار) کشتی‌گیر آزادکار ایرانی است. او دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵ در وزن ۷۰ کیلوگرم و مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو در وزن ۷۴ کیلوگرم است. او همچنین در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به همراه تیم ملی کشتی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی شرکت کرد و هر دو بار به همراه تیم ملی ایران به مقام قهرمانی رسید.

قهرمانی جهان ۲۰۱۵

حسن یزدانی در شهریور ۱۳۹۴ به عنوان نماینده ایران در مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵ در وزن ۷۰ کیلوگرم شرکت کرد. او در دیدار اول خود و در مرحله یک شانزدهم نهایی توانست یانگ یونگ هو از کره جنوبی را با نتیجه شانزده بر چهار شکست دهد.[ یزدانی در مرحله یک هشتم نهایی میروسلاو کایروف از بلغارستان را با فن سر و ته یکی ضربه فنی کرد[۱۳] و در مرحله یک چهارم نهایی نیز دیوید تلاشادزه از گرجستان را با همان فن ضربه فنی کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد.یزدانی در نیمه نهایی در مقابل جیمز گرین از آمریکا قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر ۴ پیروز شد و به فینال رسید. یزدانی در فینال در مقابل ماگومِدرسول گازیماگومِدوف از روسیه قرار گرفت اما این بار موفق نبود و با نتیجه ۱۰ بر ۳ شکست خورد و به مدال نقره جهان رسید.
سال ۲۰۱۶

چون مسابقات وزن ۷۰ کیلوگرم در مسابقات کشتی المپیک برگزار نمی‌شود، حسن یزدانی در سال ۲۰۱۶ به وزن ۷۴ کیلوگرم آمد. او در روز ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ در مسابقات جایزه بزرگ پاریس برای اولین بار در وزن ۷۴ کیلوگرم شرکت کرد، او در این مسابقات ابتدا کشتی گیرانی از اسپانیا و آمریکا را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. حریف یزدانی در نیمه نهایی، هموطنش علیرضا قاسمی ملی پوش وزن ۷۴ کیلوگرم ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۵ بود. حسن یزدانی با نتیجه ۸ بر صفر مقابل علیرضا قاسمی پیروز شد و ضمن صعود به فینال گام بزرگی برای ملی پوش شدن در المپیک برداشت. یزدانی در فینال در یک کشتی نزدیک از علی شعبان‌اف بلاروسی با نتیجه ۷ بر ۶ شکست خورد و به مدال نقره رسید.

یزدانی در ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ایران برای المپیک ۲۰۱۶ شرکت کرد. حریف او در این مسابقات مصطفی حسین‌خانی بود. یزدانی در فینال اول با نتیجه ۵ بر ۱ پیروز شد و در فینال دوم نیز حریف خود را ۲ بر ۰ شکست داد و به عنوان نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در المپیک انتخاب شد.

یزدانی در خرداد ۱۳۹۵ به همراه تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۶ که در لس آنجلس برگزار می‌شد شرکت کرد. او در این مسابقات اشرف علیف از جمهوری آذربایجان، آلکس دیرینگر از ایالات متحده آمریکا، پاروین رانا از هند و ختاگ تسابلوف از روسیه را شکست داد و به همراه تیم ملی کشتی آزاد ایران قهرمان جام جهانی شد.
المپیک ریو ۲۰۱۶
حسن یزدانی در روز ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ در مسابقات وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ ریو حاضر شد. او در دیدار نخست خود در مرحله یک هشتم نهایی آسناگه کاستلی از هائیتی را طی یک دقیقه و پنج ثانیه با امتیاز عالی و نتیجه ۱۰ بر ۰ شکست داد. یزدانی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سونر دمیرتاش از ترکیه که در دور قبل آنوربات پروجاو مغولستانی نایب قهرمان سال گذشته جهان را شکست داده بود، رفت. یزدانی در این مبارزه با نتیجه ۷ بر ۰ پیروز شد و به نیمه نهایی صعود کرد.  یزدانی در نیمه نهایی به مصاف گلیم جان یوزربایف از قزاقستان رفت. حسن یزدانی طی یک دقیقه و چهل و سه ثانیه، این کشتی‌گیر را چهار بار در خاک نشاند و یک بارانداز نیز انجام داد و با نتیجه ۱۰ بر ۰ پیروز شد و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز به فینال رسید.  یزدانی در دیدار فینال به مصاف انور گدویف از روسیه رفت. گدویف پس از چهل ثانیه یزدانی را خاک کرد و ۲ بر ۰ جلو افتاد سپس به علت خونریزی ابروی گدویف، کشتی قطع شد. گدویف در ادامه به کشتی بازگشت و دو بار دیگر نیز یزدانی را خاک کرد و در پایان تایم اول ۶ بر صفر پیش افتاد، این در حالی بود که گدویف به علت مصدومیت از ناحیه ابرو دو بار دیگر نیز کشتی را قطع کرد و استراحت پزشکی کرد. در ابتدای تایم دوم حسن یزدانی موفق شد گدویف را خاک کند و نتیجه کشتی ۶ بر ۲ شد. پس از کسب این دو امتیاز توسط یزدانی باز هم کشتی به علت خونریزی ابروی گدویف قطع شد که این مسئله با اعتراض شدید تماشاگران همراه شد. پس از چند دقیقه وقفه انور گدویف به تشک بازگشت. یزدانی بلافاصله گدویف را خاک کرد و دو امتیاز دیگر گرفت. یزدانی در آخرین ثانیه‌های کشتی یک بار دیگر با زیرگیری به پاهای انور گدویف رسید و پس از سی ثانیه کش و قوس در خاک، موفق شد گدویف را خاک کند و نتیجه کشتی ۶ بر ۶ شد اما یزدانی به علت کسب امتیاز آخر پیروز شد و به مدال طلای المپیک رسید.  این کشتی برای ایرانیان یک کشتی تاریخی بود و یزدانی با پیروزی در این مبارزه موفق شد پس از ۱۶ سال برای ایران در رشته کشتی آزاد در المپیک مدال طلا کسب کند.

 

 

 


حسن یزدانی کشتی حسن یزدانی دانلود حسن یزدانی فیلم حسن یزدانی فیلم کشتی حسن یزدانی حسن یزدانی المپیک ریو

منبع این مقاله : :کشتی دانلود فیلم کشتی موسسه پيلا
آدرس این مطلب : http://filmkoshti.ir/395/حسن-یزدانی/